ارزش صادرات نفت ایران 37 درصد افزایش یافت

طی ده ماه نخست 2010 :
ارزش صادرات نفت ایران 37 درصد افزایش یافت

خبرگزاری فارس : اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد ارزش صادرات نفت خام ایران طی ده ماه نخست 2010 با رشد 37 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو شده است .


به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس ارزش صادرات نفت ایران در این مدت با 37 درصد رشد به بیش از 59 میلیارد دلار رسیده است . این رقم در مدت مشابه سال قبل به 43 میلیارد دلار رسیده بود .
ایران دومین صادر کننده بزرگ نفت اوپک پس از عربستان به شمار می رود . میزان صادرات 12 عضو اوپک نیز در 10 ماه نخست 2010 به بیش از 613 میلیارد دلار رسیده است .
کل درآمد نفتی ایران در 12 ماه سال 2009 بالغ بر 53 میلیارد دلار گزارش شده است که درآمد نفتی ایران در 10 ماه نخست 2010 حدود 6 میلیارد دلار از این رقم بیشتر بوده است.

منبع : خبر گزاری فارس

/ 4 نظر / 22 بازدید
پيوند سراي نقدنيوز

سلام هموطن عزيز با افتخار پيوند سراي نقدنيوز راه اندازي شد تا گامي ديگر جهت حمايت از فعالان حوزه سايبر برداشته شود. پيوند سراي نقدنيوز اين امكان را به شما مي دهد تا مطالب مندرج در سايت ها و وبلاگ ها و همچنين لينك هاي مورد علاقه خود را در سراسر فضاي سايبر به اشتراك بگذاريد تا مطالب شما بيشتر ديده شود. به اجتماع ما بپيونديد تا بتوانيد: * لينك مطالب وبلاگ خود يا هر سايت و وبلاگ ديگري را ارسال كنيد * به مطالب جذاب راي دهيد * گروه بسازيد و به گروه هاي ديگران بپيونديد * مطالب را تحت گروه ها با ديگران به اشتراك بگذاريد * لينك هاي جالب را در حساب كاربري خود ذخيره كنيد و براي هميشه نگه داريد * راي هاي خود را دنبال كنيد و نظرات ديگران را جويا شويد آموزش استفاده از پيوند سراي نقدنيوز : http://naghdnews.ir/news-analytics/news-analytics/6539-linkbox.html پيوند سراي نقدنيوز : http://naghdnews.ir/link http://naghdnews.ir/link [گل][گل][گل][گل]

milad

وبلاگ زيبا و جذابي داريد به وبلاگ من هم سر بزنيد و مرا از نظرات خود بهره مند سازيد با تشکر از مدير محترم وبلاگ

milad

وبلاگ زيبا و جذابي داريد به وبلاگ من هم سر بزنيد و مرا از نظرات خود بهره مند سازيد با تشکر از مدير محترم وبلاگ

حسين عمراني

سلام تا حالا اسم ميمه به گوشت خورده اگه خواستي تبادل لينك داشته باشيم يه ندا بده