اینترنشنال هرالد تریبیون: بوش دروغگوی قهاری است

اینترنشنال هرالد تریبیون نوشت: کذب گویی های بوش همواره در جریان دو دوره ریاست جمهوری اش ادامه داشته و علاوه بر دروغ های بزرگ سیاسی در عرصه اقتصادی هم دروغ گوی قهاری است. به گزارش شبکه خبر ، سایت اینترنتی اینترنشنال هرالد تریبیون در این باره نوشت: برای بوش دروغ شاخ و دم ندارد و او با آنکه می داند سیاست های نادرست خاورمیانه ای اش اقتصاد آمریکا را به وضع بحرانی کشانده است ولی باز هم دروغ می گوید و شرایط اقتصادی کشورش را رو به رشد ارزیابی می کند.

اینترنشنال هرالد تریبیون نوشت : رئیس جمهوری آمریکا در کنفرانس خبری دیروز خود خطاب به خبرنگاران آمریکایی مدعی شد که اقتصاد آمریکا در شرایط دشوار اخیر انعطاف پذیری و استقامت قابل توجه ای از خود نشان داده است و با این وجود در جاده پیشرفت قرار دارد.

به نوشته این سایت ، بوش در حالی مدعی پیشرفت اقتصادی ایالات متحده است که هیچ گونه آمار و ارقامی هم در این باره نشان نمی دهد و جالب آنکه بوش فراموش کرده که تورم و میزان نارضایتی آمریکایی ها از سیاست های او در مقایسه با سال گذشته افزایشی 12 درصدی را نشان می دهد و نظرسنجی موسسه معتبر گالوپ هم نشان داده است که رئیس جمهور بعدی آمریکا در حوزه اقتصادی راه دشواری را پیش روی خود دارد.

/ 0 نظر / 6 بازدید