واریز یارانه از مهر ماه ، آزادسازی قیمت ها نیمه دوم سال

سخنگوی کارگروه طرح تحول اقتصادی از شارژ حساب‌های سرپرست خانوار از ابتدای مهرماه خبر داد و گفت : مرحله اجرای قانون هدفمندی و آزادسازی قیمت حامل‌های انرژی بعد از آن خواهد بود.
 
فرزین با بیان اینکه دولت قطعا قصد دارد قانون هدفمندی یارانه‌ها را از نیمه دوم سال اجرا کند ، اظهار داشت : گرچه همانگونه که رئیس جمهور اعلام کرده منابع نقدی از ابتدای مهرماه در حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود اما زمان دقیق اجرای مرحله عملی قانون هدفمندی یارانه‌ها و آزادسازی قیمت حامل‌های انرژی زمانی بعد از آن خواهد بود.

وی در خصوص زمان دقیق مرحله عملی آزادسازی قیمت‌ها گفت: این زمان فعلا اعلام نمی شود اما قطعا بعد از شارژ حساب‌ها خواهد بود.

سخنگوی کارگروه طرح تحول اقتصادی با اشاره به اینکه در حال حاضر ثبت نام سرپرستان خانوار برای اعلام شماره حساب و تقاضای رسمی دریافت یارانه نقدی در مرحله پایانی قرار دارد، افزود : از دو هفته آینده کار ثبت نام واحدهای تولیدی و پس از آن فعالان حمل و نقل برای اعلام شماره حساب و تقاضای رسمی دریافت یارانه تولید شروع خواهد شد.

معاون وزیر اقتصاد با تأکید بر اهمیت موضوع اطلاع رسانی در طرح تحول اقتصادی ، خاطرنشان کرد : رئیس جمهور سال گذشته در حکمی خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، وی را به عنوان مسئول کمیته ملی اطلاع رسانی هدفمندی یارانه ها منصوب کرد.

فرزین تأکید کرد: لازم بود برای ایجاد ارتباط با مردم ، دبیرخانه کمیته ملی اطلاع‌رسانی تشیکل شود، تا در آستانه اجرای طرح تحول اقتصادی ، نیازهای مردم در زمینه اطلاع رسانی برآورده شود که خوشبختانه دبیرخانه از امروز آغاز به کار کرده و در خدمت همه رسانه‌ها برای اطلاع رسانی خواهد بود.
/ 2 نظر / 23 بازدید
منتظر

دوست خوبم سلام مي خواي در مورد امام زمان يه چيزايي بدوني؟ به من سر بزن. http://monjiportal.ir پورتال منجي مجموعه اي است از مطالب، مفاهيم و محتواي سايت ها و وبلاگ هايي که با محوريت مهدويت و منجي آخرالزمان نوشته شده است. اين پورتال با قابليت و سرعت بالا مطالب و محتواي وب هاي لينک شده در درون خود را بروز مي کند و در اختيار عموم کاربران قرار مي دهد. از قابليت هاي کليدي اين پورتال بروز شدن سريع آن مي باشد که ظرف مدّت چند دقيقه وب هاي بروز شده را يافته و مطالبش را دريافت و ثبت مي کند. ************* تعريف واقعي انتظار پيامک انتظار مراقبه ي انتظار ارتباط با امام زمان و... تو بين منتظران هم عزيز من ، چه غريبي عجيب تر ، که چه آسان نبودنت شده عادت چه بي خيال نشستيم، نه کوششي نه وفايي فقط نشسته و گفتيم؛ خدا کند که بيايي ************* در صورت تمايل ميتوني با نام "پورتال منجي" لينکم کني يه نکته: اونم اين که پورتال منجي را با هر مرورگري غير از IE باز کنيد چون با IE کامل مشاهده نميشه ************* راستي اينم وبلاگمه: http://montazere313.blogfa.com در پناه مولا محفوظ و مسرور باشي التماس دع

امير دهنوي

سلام. دوست عزيزم خوشحالم كه وبلاگي پربار داريد . از طرف سايت لينك نگار دات كام مزاحمتون ميشم. تو اين سايت براي افزايش بازديد شما با همكاري شركت گوگل سيستم افزايش بازديد لينك نگار رو افتتاح كرديم. كه مي تونيد در مواقع آپ شدن وبلاگ خودتون رو اون جا ثبت كنيد تا بازديد وبلاگ تون چند برابر بشه. فقط قبل از ثبت نام قوانين رو خو ب بخونيد تا روبات سيستم خداي نكرده لينكتون رو حذف نكنه. با تشكر