اوبا ما و تشویق به اختشاش به اختشاش گران در ایران

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در بیانیه ای خطاب به نشستی که در این کشور به مناسبت سالروز انتخابات ایران برگزار شد، با یادآوری اغتشاشات پارسال در ایران و افسوس خوردن از بی نتیجه ماندن این اغتشاشات، ضمن درخواست از اغتشاش گران برای تکرار آشوب های پارسال، به ماجرای ندا آقاسلطان اشاره و تاکید کرد: بر اساس تصاویری که خودم با موبایل دیدم و در سراسر جهان دیده شد، وی پس از آنکه هدف گلوله قرار گرفت روی زمین جان داد.

این در حالی است که تقریبا برای همگان مسجل شده است که آمریکا با فیلم جعلی ندا آقاسلطان، سناریوی مرگ وی را رقم زد و با صحنه‌سازی، حجم گسترده‌ تبلیغات روانی را ضد ایران به راه انداخت تا به اهداف خود دست یابد، ولی مردم ایران، پاسخ لازم را به آنها دادند.

رئیس جمهور آمریکا که کشورش با ادعای به ارمغان آوردن آزادی برای مردم عراق و افغانستان به این دو کشور تجاوز کرد و مردم بی دفاع را به خاک و خون کشید، مدعی شد که آمریکا همیشه در کنار کسانی که به دنبال آزادی هستند، ایستاده است.

اوباما که به علت حمایت بی چون و چرا از جنایات رژیم صهیوینستی و تلاش برای انجام دادن اقدامات ناعادلانه علیه ایران، بارها به عدالت لگد زده است، در این بیانیه با دستاویز قراردادن این واژه تصریح کرد: ما مجبوریم به تلاش ها برای رقم زدن تاریخ در ایران در جهت عدالت ادامه دهیم.

وی باردیگر با بازی کردن با واژه هایی نظیر دموکراسی، ابراز امیدواری کرد روزی را ببیند که مردم ایران بدون آنکه مجازات شوند دیدگاه های خود را بیان کنند و آزادنه سخن بگویند.

سامانتاپاور مشاور اوباما در امور حقوق بشر اعلام کرد: کاخ سفید بعدا این بیانیه را به طور رسمی منتشر خواهد کرد.

این اظهارات اوباما در حالی مطرح شده که با مدارک و اسنادی که پس از انتخابات ریاست جمهوری به دست آمده است، نقش مقامات کاخ سفید و غرب در ناآرامی ها و اغتشاش های پس از انتخابات اثبات شده است.

/ 1 نظر / 25 بازدید
پويان

سلام وبلاگ قشنگي داري از مطالب وبلاگت واقعا استفاده بردم خوشحال ميشم به تارنماي بهداشت عمومي حاوي مطالب و مقالات پزشکي و بهداشتي و اطلاعات بيماري ها سر بزني اميدوارم مطالب تارنما مورد استفاده شما قرار بگيره موفق و پيروز باشيد دوست عزيز