مسلمان در مقابل هتک حرمت قران کوتاه نیآیند/سیاست هایی که رهبری امضاء می کنند با

رئیس مجلس خبرگان رهبری با محکوم کردن هتک حرمت قرآن کریم در آمریکا گفت: به کسانی که قدرت دستشان است به خصوص غربی ها اخطار جدی می کنم که احساسات مسلمانان را جریحه دار نکنند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی در  افتتاحیه هشتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان در دوره چهارم افزود: مردم مسلمان در اقصی نقاط جهان در مقابل هتک حرمت قرآن کریم به هیچ وجه کوتاه نمی آیند.

وی با بیان اینکه غربی ها با نادانی سراغ مقدس ترین کتاب الهی و سند آسمانی ما رفته اند گفت: استکبار می داند که ریشه هوشیاری در دنیای اسلام، در قرآن است و دوباره به این فکر افتاده است که قرآن را عامل خشونت و ایران را مجری آن معرفی کند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری هدف از اقدام نفرت انگیز قرآن سوزی را به راه انداختن جنگ میان اسلام و مسیحیت بیان کرد و آن را خطر بزرگی دانست.

آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت : ما این همه از تورات، انجیل، زبور و هر کتاب آسمانی که هست تجلیل می کنیم، اما نمی دانم چه بر سر غرب آمده است که مهم ترین کتاب آسمانی را آتش می زند به خصوص اینکه این موضوع از کلیساها آغاز شده است. 

وی با بیان اینکه چند کلیسایی که آغازکننده این کار بوده اند عقب نشینی کرده اند، از همه مسلمانان خواست در برابر این هتک حرمت ساکت ننشینند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به شرایط جامعه جهانی و توطئه های استکبار علیه جمهوری اسلامی ایران گفت:در طول این سی سال با اینکه جنگ و تهدیدات نظامی داشتیم، هیچ وقت ندیدیم استکبار برای ما تا این حد برنامه ریزی کند و تهاجم حساب شده ای داشته باشد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی در بخش دیگری از سخنانش به سخنان و موضع گیری های رهبر انقلاب اشاره و تصریح کرد : وقتی رهبری نظام هر روز صحبت از برنامه‌ها، اصل ‌44، سند چشم‌انداز و غیره می‌کنند و رهبری آن‌ها را امضا می‌کنند، این سیاست‌ها باید بالاتر از قانون رعایت شود. 

وی افزود:باید مراقب تحریم‌ها بود و آن‌ها را شوخی نگرفت باید بگویم که تاکنون و بعد از گذشت سی‌سال از انقلاب اسلامی هیچ‌گاه به این اندازه تحریم‌ها علیه ما شدت نداشته‌است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه استکبار اکنون دو مسئله هسته ای و حقوق بشر را دوباره علیه ما علم کرده است اظهار داشت: در مسئله هسته ای آخرین حرف های آمانو تکرار همان گزارش قبلی است و به ‌ناحق ایران را به اینکه بازرسان آژانس (بین المللی انرژی اتمی) را، راه نمی دهد محکوم کرده است.

وی افزود در حال حاضر برخی دولت ها جداگانه علیه ما وارد میدان شده اند و کشورهای اطراف ما را نیز علیه جمهوری اسلامی ایران فعال می کنند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد: در حال حاضر فرصتی است که خبرگان نقش اساسی خود را در کمک به حل معضلات و ارائه راهنمایی هایی که برای جامعه ما این روزها خیلی ضروری شده است، ایفا کنند.

وی در ادامه با اشاره به فاجعه سیل در پاکستان گفت: واقعاً این سیل برای جهان اسلام مصیبتی است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه در حال حاضر 20 میلیون نفر بر اثر این سیل خانمان برانداز آواره شده اند و هنوز هم سیل ادامه دارد، افزود: فاجعه سیل در پاکستان در حالی رخ داده است که در این شرایط، مردم مظلوم پاکستان با بمب های نیروهای اشغالگر و آمریکایی ها به خاک و خون کشیده می شوند.

وی با اشاره به شرایط روز عراق گفت: در عراق نیز هشت ماه است که در حال تعیین نتیجه انتخابات و روی کار آمدن دولت جدید هستند. 

رئیس مجلس خبرگان افزود: در لبنان هم که یک منطقه نسبتاً آرامی بود هر روز شاهد تهدیداتی هستیم و هر لحظه علیه حزب الله برنامه ریزی و توطئه چینی می کنند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: دشمنان و استکبار می خواهند در مرکز ولایت و اهل بیت (ع) نیز دائماً توطئه چینی کنند تا بتوانند وحدت ایران را از بین ببرند و اهداف خود را دنبال کنند.
/ 5 نظر / 21 بازدید
shahab

salam webloge khobi dari be webloge man ham sari bezan va age khasti nazari bede va az mataleb man lazat bebar. realpool.blogfa.com

نگار

درودهاي فراوان و خسته نباشيد به مدير مسئول محترم وبلاگ: همكار عزيز، با وبلاگ خوبتان، جائي بسي تشكر وجود دارد. به وبلاگ من هم سر بزن و با نظرات خوبتون مرا راهنمايي کنيد . وب سايت law نيز مشتاق ديدار شماست law[گل]

شريعت نبوي

سلام خوبي بامطلب جديدي باعنوان"دليل قرآن بركروي بودن زمين"بروزم. منتظرنظرات ارزشمند شمادوست عزيز هستم [گل][گل][گل]

XXX

***Best Personal Blog Iran*** Go TO: www.masoud88.co.cc ***Best Personal Blog Iran***

کربلائي

سلام خسته نباشيد از وبلاگ شما خيلي خوشم آمد به ماهم سري بزنيد و اگر با تبادل لينک موافق بوديد مرا با اسم هئيت جوانان حضرت علي اکبر(ع شهرک فرارت لينک کنيد