علمی - تحقیقی - خبری

شید به معنی نورانی و پسوند خورشید است ____ این وبلاگ در جهت گسترش تفکر سازنده برای ایران اسلامی وبدون در نظر گرفتن شخص و یا گروه خاصی طراحی و اراییه گردیده است با احترام غلامحسین کردی

رسیدگی به اتهامات نظامیان امریکایی در مورد حتک حرمت به یک دختر نوزده ساله ژاپنی

دادگاه رسیدگی به اتهامات چهارنظامی آمریکایی متهم به هتک حرمت به یک دخترنوزده ساله ژاپنی درسال گذشته از روز گذشته آغاز شد.
به گزارش شبکه خبر و به نقل از آسوشیتدپرس ازتوکیو، یکی از فرماندهان پایگاه هوایی تفنگداران آمریکایی درجنوب ژاپن اعلام کرد چهار نظامی آمریکایی متهم به هتک حرمت به یک دخترنوزده ساله ژاپنی دراکتبر سال گذشته میلادی، ماه دسامبر از طرف ارتش آمریکا متهم شناخته شدند و نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات این نظامیان روزگذشته برگزارشد و پیش بینی می شود این دادگاه تا سه روز ادامه داشته باشد.
جلسه رسیدگی به اتهامات این چهارنظامی آمریکایی درحالی برگزارمی شودکه اقدام اخیر یک نظامی آمریکایی درهتک حرمت دخترچهارده ساله ژاپنی خشم بسیاری از مردم ژاپن را برانگیخته است. سفیرآمریکا و فرمانده نیروهای ارتش این کشور در ژاپن به منظورکاهش تنش ها به جزیره اوکیناوا سفرکرده اند.
گفتنی است دوتن از چهار سربازی که محاکمه آنان آغاز شده است، علاوه بر اتهام هتک حرمت به دختر ژاپنی به سرقت پولهای همراه این دختر نیز متهم شده اند.
  
نویسنده : غلامحسین کردی ; ساعت ٢:٢٥ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳۸٦/۱۱/٢٦
تگ ها :