علمی - تحقیقی - خبری

شید به معنی نورانی و پسوند خورشید است ____ این وبلاگ در جهت گسترش تفکر سازنده برای ایران اسلامی وبدون در نظر گرفتن شخص و یا گروه خاصی طراحی و اراییه گردیده است با احترام غلامحسین کردی

بوش براي جبران شکست آناپوليس به خاورميانه سفر کرد

رئيس دفتر سياسي حزب مؤتلفه در خصوص افزايش حملات رژيم صهيونيستي به فلسطين پس از سفر بوش گفت: هدف بوش از سفر به خاورميانه تشديد اين حملات و جبران شکست کنفرانس آناپوليس  و ديگر طرح هاي آمريکا در منطقه است.
محمد کاظم انبارلويي در گفت و گو با خبرنگار سياسي آنا اظهار داشت: حيات رژيم صهيونيستي در گرو کشتار و فشار بر ملت فلسطين است و اگر اين جنايات وجود نداشت، بحث صلح خاورميانه موضوعيت پيدا نمي کرد.
وي افزود: اکنون بيش از يک ماه است که اسرائيل 5/ 1 ميليون نفر از مردم غزه را در يک زندان بزرگ اسير کرده و هر روز به آن ها حمله مي کند و روزي نيست که شاهد اخبار کشتارهاي سربازان رژيم صهيونيستي در رسانه ها نباشيم.
سردبير روزنامه رسالت تصريح کرد: وجدان بشريت از اين همه ستم جريحه دار شده و متأسفانه اعراب ننگ استقبال از بوش را پذيرفته اند در حاليکه برادران عرب آن ها زير بمباران و موشکباران رژيم صهيونيستي قرار دارند.
انبارلويي در ادامه بيان داشت: اعراب هيچ گاه يک مشي ثابت براي دفاع از ملت فلسطين نداشته اند و همواره گرفتار تفرقه و  فشارهاي اروپا و آمريکا بوده اند.
وي افزود: ملت فلسطين نيز قيام خود را بدون اتکا به کمک هيچ کشوري انجام داده  و تنها سنگي که در مشت خود دارند را رمز زنده بودن مقاومت خود قرار داده اند.
سردبير روزنامه رسالت با اشاره به فشارهاي فراوان آمريکا بر روي حماس ، گفت: دولت حماس که دولت قانوني و برخاسته از رأي مردم فلسطين است امروز زير شديدترين صدمات قرار دارد.
وي تأکيد کرد: آمريکايي ها به دليل اينکه حماس به هيچ کشوري وابسته  نيست و منتخب مردم فلسطين است، ناراحتند.
انبارلويي خاطر نشان کرد: ملت فلسطين همواره از دولت حماس حمايت کرده و سر پويايي مقاومت مردم فلسطين در اين است که روي پاي خود ايستاده اند.

  
نویسنده : غلامحسین کردی ; ساعت ٦:۱۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٦/۱٠/٢٦
تگ ها :