علمی - تحقیقی - خبری

شید به معنی نورانی و پسوند خورشید است ____ این وبلاگ در جهت گسترش تفکر سازنده برای ایران اسلامی وبدون در نظر گرفتن شخص و یا گروه خاصی طراحی و اراییه گردیده است با احترام غلامحسین کردی

مقام معظم رهبری :دشمنان نمی توانند نشانه ای از جنگ طلبی را در ملت بیابند

حضرت آیت الله خامنه ای :هیچ كس نمی تواند كم ترین نشانه ای از جنگ طلبی در این ملت و مدیریت منتخب آن پیدا كند .
به گزارش شبكه خبر به نقل از ایرنا،حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم كل قوا و رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اقتدار، خودباوری و قدرت معنوی ملت ایران فرمودند: هیچ كس نمی تواند كم ترین نشانه ای از جنگ طلبی در این ملت و مدیریت منتخب آن پیدا كند اما این ملت صلح طلب، هر متجاوزی را درهر اندازه و سطحی، آن چنان درجای خود می نشاندكه فكرتجاوز نیز در ذهن او نابود شود.

حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم كل قوا صبح امروز در مراسم مشترك نیروهای مسلح مستقر در استان یزد، مجاهدت های افتخارآفرین نیروهای مسلح را در هشت سال دفاع مقدس، ذخیره بسیار ارزشمندی برای ملت ایران دانستند و افزودند: ملت ایران در پرتو حفظ اقتدار وآمادگی های لازم، به حركت توام با امنیت وآرامش و پیشرفت درعرصه های گوناگون ادامه خواهد داد.

درآغاز این مراسم، سرودجمهوری اسلا می ایران نواخته شد و رهبر معظم انقلا ب اسلا می با حضور در مقابل یادمان شهیدان، برای دلا وران به معراج رفته ایران اسلا می، علو درجات را مسئلت كردند.

فرمانده كل قوا سپس از یگان های نمونه سپاه، بسیج و نیروهای انتظامی مستقردر میدان سان دیدند و جانبازان حاضردر مراسم را مورد تفقد قرار دادند.

در ادامه مراسم، حضرت آیت الله خامنه ای درسخنانی با تجلیل از فداكاری و ایثار رزمندگان تیپ الغدیراستان یزد در هشت سال دفاع مقدس، خاطرنشان كردند: نام بلندآوازه مجموعه های نظامی درامتحان درخشان واخلا ص و مجاهدت صادقانه آنان در فصل بسیار دشوارجنگ تحمیلی ریشه دارد.

فرمانده كل قوا با اشاره به شایستگی های فراوان ملت ایران افزودند: این ملت، امام بزرگوار( ره) شهیدان والا مقام وآرمانهای بلند انقلا ب اسلا می شایسته آنندكه نیروهای مسلح روز به روز برعمق وگستره ارزشها و مجاهدتهای خود بیفزایند.

ایشان " برافراشتن پرچم آزادگی ناشی از خداپرستی و خداجویی را ارمغان و هدیه ملت ایران به امت اسلا می دانستند وخاطرنشان كردند: رساندن پیام های تاریخ ساز، جز با ایستادگی و فداكاری ممكن نیست و ملت بزرگ ایران، این كار عظیم را در پرتو ایمان قوی، عزم راسخ و مجاهدت جوانان خود، انجام داده است.

فرمانده كل قوا با ابراز خرسندی از انسجام، نظم و پیشرفت های
نیروهای مسلح، تاكیدكردند: ملت ایران و نیروهای مسلح، اقتدار وآمادگی های خود را به نشانه بیداری و هوشیاری حفظ وتقویت خواهندكرد.

دراین مراسم همچنین سردار سرلشكر " محمد علی جعفری " فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درگزارشی اعلا م كرد: نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش بسیج و نیروی انتظامی؛ با بصیرت و هوشیاری، همه تحركات منطقه را تحت نظردارند و با برخورداری از مدیریتی انقلا بی وتجهیزات پیشرفته، آماده فداكاری و دفاع از اسلا م و انقلا ب و ایران هستند.

سرتیپ دوم " محمدعلی الله دادی " فرمانده ارشد سپاه استان یزد و تیپ هجده الغدیر" نیز در سخنانی با گرامی داشت یاد 4 هزار شهید این استان، گزارشی از فعالیت نیروهای مستقر در استان یزد ارائه كرد.

در پایان این مراسم كه در پادگان تیپ الغدیر یزد برگزارشد، یگان های حاضردر میدان از مقابل فرمانده كل قوا رژه رفتند.
  
نویسنده : غلامحسین کردی ; ساعت ۳:٢۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳۸٦/۱٠/۱٤
تگ ها :